CN U13 - Componența și locul de desfășurare al grupelor din cadrul Turneul 2
4 ani în urmăAndra Mandache, înaintea meciului din EuroCup: „În campionat nu au posibilitatea să-și folosească toate străinele”
4 ani în urmăBCM U Pitești câștigă a doua partidă consecutivă în propria arenă
4 ani în urmăSCM Timișoara, victorie categorică împotriva lui CSM Târgu Jiu
4 ani în urmăBC CSU Sibiu trece în mod clar și de CSM Focșani
4 ani în urmăAntrenorul formaţiei BC Timişoara a prefaţat partida pe care echipa sa o va disputa, marţi, în deplasare cu Torus Skopje, în penultima etapă din grupa A a Ligii Balcanice. Predrag Badnjarevic a declarat că va folosi partida ca să pregătească meciul din weekend, cu Gaz Metan Mediaş.
Vrem doar să pregătim următorul meci de campionat. Sper să nu avem accidentări. Încercăm să câştigăm, dar Liga Balcanică nu este un obiectiv pentru noi, mai ales acum. Va fi din nou un drum lung şi un program încărcat, dar nu avem ce face.
Antrenorul bănăţenilor a declarat că va odihni câţiva jucători, dar nu a vrut să le dezvăluie numele pentru ca adversarii de la Skopje să nu afle.
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!