CN U13 - Componența și locul de desfășurare al grupelor din cadrul Turneul 2
4 ani în urmăAndra Mandache, înaintea meciului din EuroCup: „În campionat nu au posibilitatea să-și folosească toate străinele”
4 ani în urmăBCM U Pitești câștigă a doua partidă consecutivă în propria arenă
4 ani în urmăSCM Timișoara, victorie categorică împotriva lui CSM Târgu Jiu
4 ani în urmăBC CSU Sibiu trece în mod clar și de CSM Focșani
4 ani în urmăCSKA Moscova și-a reluat activitatea iar Dimitris Itoudis a susținut prima ședință de pregătire în vederea sezonului competițional 2019/2020.
Campioana Euroligii din stagiunea precedentă a suferit schimbări importante la nivelul lotului de jucători. Au plecat jucători importanți precum Cory Higgins, Nando De Colo, Sergio Rodriguez, Ale Peters sau Othello Hunter.
Dimitris Itoudis s-a reorientat rapid și și-a completat lotul cu Mike James, Johannes Voigtmann, Darrun Hilliard, Ron Baker, Janis Strelnieks și Kostas Koufos.
La primul antrenament, Dimitris Itoudis nu i-a avut sub comandă de Semen Antonov, Andrey Vorontsevich, Nikita Kurbanov și Daniel Hackett, toți angrenați alături de echipele lor naționale pentru FIBA Basketball World Cup 2019.
Mai jos puteți viziona un clip video de la primul antrenament al lui CSKA Moscova, postat pe site-ul oficial al clubului:
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!