U-BT Cluj-Napoca va primi astăzi vizita celor de la CSU Sibiu, într-o partidă care contează pentru etapa a V-a a Top 6 LNBM.
Derby-ul campionatului se va juca în Sala Horia Demian din Cluj-Napoca iar toate biletele au fost vândute pentru acest meci, anunță campioana.
Astfel, peste 2.500 de clujeni și sibieni vor fi la meciul dintre primele două clasate, care va începe de la ora 19:00 și va transmis și pe FRB Tv.
*foto: sportpictures.eu/Mircea Roșca
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!