Rezultate

Turul al treilea - Retur
BCM U FC Argeș Pitești BCM U FC Argeș Pitești 75
61 SCM Timișoara SCM Timișoara
08.01.2020
17:00
BC CSU Sibiu BC CSU Sibiu -
- U BT Cluj-Napoca U BT Cluj-Napoca
15.01.2020
19:00
CS Dinamo Bucureşti CS Dinamo Bucureşti 78
69 CSA Steaua București CSA Steaua București
08.01.2020
20:45
SCM "U" Craiova SCM "U" Craiova -
- CSM CSU Oradea CSM CSU Oradea
15.01.2020
17:00
Turul al treilea - Tur
SCM Timișoara SCM Timișoara 91
66 BCM U FC Argeș Pitești BCM U FC Argeș Pitești
29.12.2019
17:00
U BT Cluj-Napoca U BT Cluj-Napoca 83
64 BC CSU Sibiu BC CSU Sibiu
28.12.2019
17:00
CSA Steaua București CSA Steaua București 83
78 CS Dinamo Bucureşti CS Dinamo Bucureşti
28.12.2019
19:00
CSM CSU Oradea CSM CSU Oradea 83
72 SCM "U" Craiova SCM "U" Craiova
30.12.2019
19:00
Turul al doilea - Retur
BCM U FC Argeș Pitești BCM U FC Argeș Pitești 87
59 CSM Focșani CSM Focșani
08.12.2019
18:00
CS Dinamo Bucureşti CS Dinamo Bucureşti 105
76 CS Municipal Mediaș CS Municipal Mediaș
04.12.2019
19:00
CSO Voluntari CSO Voluntari 94
103 CSA Steaua București CSA Steaua București
05.12.2019
18:30
SCM Timișoara SCM Timișoara 93
85 CSM Galaţi CSM Galaţi
04.12.2019
19:00
Turul al doilea - Tur
CSM Focșani CSM Focșani 88
84 BCM U FC Argeș Pitești BCM U FC Argeș Pitești
27.11.2019
17:00
CS Municipal Mediaș CS Municipal Mediaș 84
79 CS Dinamo Bucureşti CS Dinamo Bucureşti
27.11.2019
18:00
CSA Steaua București CSA Steaua București 92
87 CSO Voluntari CSO Voluntari
27.11.2019
18:30
CSM Galaţi CSM Galaţi 76
94 SCM Timișoara SCM Timișoara
27.11.2019
18:00
Primul tur - Retur
ABC Athletic Constanța ABC Athletic Constanța 42
82 CSO Voluntari CSO Voluntari
09.10.2019
19:00
CS Municipal Mediaș CS Municipal Mediaș 87
70 CSM VKSC Miercurea Ciuc CSM VKSC Miercurea Ciuc
08.10.2019
18:00
CSM Târgu Jiu CSM Târgu Jiu 76
71 CSM Focșani CSM Focșani
09.10.2019
18:00
CSM Galaţi CSM Galaţi 100
60 CS Municipal Sighetu Marmației CS Municipal Sighetu Marmației
09.10.2019
18:00
Primul tur - Tur
CSO Voluntari CSO Voluntari 98
74 ABC Athletic Constanța ABC Athletic Constanța
05.10.2019
18:30
CSM VKSC Miercurea Ciuc CSM VKSC Miercurea Ciuc 63
79 CS Municipal Mediaș CS Municipal Mediaș
05.10.2019
17:00
CS Municipal Sighetu Marmației CS Municipal Sighetu Marmației 50
94 CSM Galaţi CSM Galaţi
07.10.2019
17:00
CSM Focșani CSM Focșani 71
57 CSM Târgu Jiu CSM Târgu Jiu
04.10.2019
16:00